Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásené školy 2017/2018

 

Tu nájdete zverejnený iba zoznam škôl, ktoré sa prihlásili do samostatného programu JA Učebnica ekonómie a podnikania.

Zoznam je zoradený podľa dátumu odoslania prihlášky. Zoznam prihlásených škôl a učiteľov, ktorí si vybrali JA Učebnica ekonómie a podnikania ako modul v rámci programu Aplikovaná ekonómia, bude zverejnený na stránke programu Aplikovanej ekonómie.

Aktualizované dňa: 10. 07. 2017 o 10:00

 

Zoznam prihlásených škôl do programu pre školský rok 2017/2018 

 

Škola Učiteľ
Obchodná akadémia, Kukučínova 2, Trnava Ing. Tatiana Škodová
Gymnázium, Školská 7, Spišská Nová Ves Ing. Ľudmila Lengvarská
Súkromná hotelová akadémia, Drieňová 12, Banská Štiavnica Ing. Diana Kalnovičová
Gymnázium Ľ.Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen Mgr. Katarína Vozárová
Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra Ing. Viera Zlatohlávková
Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra Ing. Iveta Svitačová
Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra Ing. Zuzana Buzinkaiová
Súkromná stredná odborná škola, SNP 1253, Poprad Ing. Mária Krempaská
Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20, Bratislava   Erika Urgeová
Obchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701, Čadca Ing. Erika Padychová
Spojená škola, Štefánikova 64, Bardejov Ing. Anna Mihalcová
Hotelová akadémia, Baštová  32, Prešov Ing. Monika Tóthová
Spojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín Ing. Jana Dreveňáková
Gymnázium Andreja Vrábla, Mierová 5, Levice Ing. Zuzana Šimeghová
Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, Šurany Ing. Jana Mistríková
Gymnázium, Javorová 5, Rajec Ing. Adriana Sojková
Obchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701, Čadca Ing. Jana Večeríková
Spojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1, Tvrdošín Ing. Eva Šurinová
Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, Šurany Ing. Ivana Tóthová
Obchodná akadémia D. M. Janotu, 17. novembra 2701, Čadca Ing. Lenka Juráčková
Cirkevná spojená škola, Dlhé hony 3522/2, Poprad PhDr. Anna Marušinová
Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, Senica Ing. Katarína Kromerinská
Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, Senica Ing. Katarína Kromerinská
Obchodná akadémia, Petrovičovo nábrežie 1571, Liptovský Mikuláš Ing. Soňa Kúrňavová
Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Budovateľská 32, Komárno Ing. Andrea Hajabácsová
Gymnázium bilingválne, T. Ružičku 3, Žilina Ing. Peter Margetín
Obchodná akadémia Pezinok, Myslenická 1, Pezinok Ing. Martina Ančicová
Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, Senica Mgr. Miroslava Medňanská
Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, Senica Ing. Marta Markovičová
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov Ing. Vladimíra Pastirová
Stredná odborná škola, Učňovská 5, Košice-Šaca Ing. Zdenka Skálová
Spojená škola, Centrálna 464, Svidník Ing. Jana Drábová
Spojená škola, Hlavná 2, Žilina Ing. Marianna Gajdulová
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov Ing. Ljuba Krišová
Stredná odborná škola, Učňovská 5, Košice-Šaca Ing. Eva Srnková
Spojená škola, Centrálna 464, Svidník Ing. Margita Klimová
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov Ing. Bohuš Popík
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Osvety č. 17, Nová Baňa Ing. Erika Struhárová
Obchodná akadémia, Lúčna 4, Lučenec Ing. Jana Mišove
Stredná odborná škola, Košická 20, Prešov Ing. Renáta Fedorčíková
Evanjelické gymnázium Tisovec, Jesenského 836, Tisovec Ing. Ladislav Čajko
Súkromná stredná umelecká škola, Môťovská cesta 8164, Zvolen Mgr. Ivica Laurincová
Obchodná akadémia, Lúčna 4, Lučenec Ing. Antónia Francistyová
Obchodná akadémia Považská Bystrica, Jesenského 259/6, Považská Bystrica Ing. Miriam Lidajová
Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Stromová 34, Piešťany Ing. Erika Zelenayová
Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Stromová 34, Piešťany Ing. Elena Sklárová
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. SNP 5, Zlaté Moravce Ing. Gabriela Ondrejmišková