Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Učiteľ

Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť

Účastníci 2017

Predstavujeme vám lídrov a študentov, ktorí sa zúčastnili Leaders for a Day 2017:

Líder   Študent
Santiago Aguado Country Managing Director Hewlett Packard Enterprise Matej Gajdoš SPŠ elektrotechnická, Hálova 16, Bratislava
Danica Balážová Predsedkyňa Správnej rady JA Slovensko Patrícia Chuchútová SOŠ obchodu a služieb, Piešťanská 80, NMnV
Rastislav Blažej Riaditeľ programu sociálneho bankovníctva Slovenská sporiteľňa Alex Zeman SPŠ, Obrancov mieru 1, Dubnica nad Váhom
Zuzana Čižmáriková   Riaditeľka odb. komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelária NR SR Paulína Gajdošíková SOŠ obchodu a služieb, M. R. Štefánika 8, Krupina
George Evans Director, Network Access Optimization & Disconnects AT&T Global Network Services Katarína Kozelnická SOŠ, Pod amfiteátrom 7, Levice
Valér Ferko Moderátor Rádio Aktual Rebecca Forgáčová SPŠ, Obrancov mieru 1, Dubnica nad Váhom
Adriana Horváthová Tajomníčka Slovenská komora daň. poradcov Kristína Šestáková SOŠ, Námestie SNP 5, Partizánske
Rastislav Chovanec Štátny tajomník Ministerstvo hospodárstva SR Klaudia Kováčová Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
Branislav Chrappan Director Global Services & Lakeside Center Manager AT&T Global Network Services Martina Poliaková SOŠ, Námestie SNP 5, Partizánske
Marek Chudík Director Accounting Operations Europe IBM International Services Centre Matúš Kovár SPŠ elektrotechnická, Hálova 16, Bratislava
Branislav Jakabovič Co-leader LEAF Mária Jakubíková SOŠ, Námestie SNP 5, Partizánske
Michal Kišša Výkonný riaditeľ Business Leaders Forum Katarína Ondovová SOŠ technická, Kapušianska 6, Michalovce
Nikoleta Kosťuová Manažér pre kľúčových zákazníkov Nicollas Berenique Patrícia Bačová SOŠ obchodu a služieb, Piešťanská 80, NMnV
Roland Kyška Riaditeľ pre marketing a komunikáciu SWAN Veronika Kováčiková SPŠ, Obrancov mieru 1, Dubnica nad Váhom
Zoltán Labai Associate Vice President – Network operations AT&T Global Network Services Lucia Bukovská Obchodná akadémia, Mládežnícka 158, Sereď
Adriena Litomerická Riaditeľka 1. realitná a aukčná spoločnosť Nikoleta Gurniaková SOŠ technická, Kapušianska 6, Michalovce
Ivana Medveďová Glob. riaditeľka pre obch. aplikácie a IT služby, región Európa IBM Slovakia Filip Krupa SPŠ elektrotechnická, Hálova 16, Bratislava
Pavel Nikodem Výkonný riaditeľ EurActiv.sk Alžbeta Bujdošová Gymnázium, Trebišovská 12, Košice
Igor Plávka CEO Shooos.sk Veronika Šulajová SOŠ obchodu a služieb, M. R. Štefánika 8, Krupina
Martin Potrok Finančný riaditeľ Manpower Slovensko Richard Moricz SPŠ elektrotechnická, Hálova 16, Bratislava
Martin Rinčo CEO Fashion Kultur Barbora Bagová SOŠ hot. služieb a dopravy, Zvolenská cesta 83, Lučenec
Martin Scholz Consulting Delivery Manager CEE&I Hewlett Packard Enterprise Mário Mano SOŠ, Námestie SNP 5, Partizánske
Milan Troška Riaditeľ oddelenia BECEP Ministerstvo dopravy a výstavby SR

Milan Minárik,

Daniel Masaryk

SPŠ elektrotechnická, Hálova 16, Bratislava
Michal Vyšinský Managing Director 2muse Marko Buday SPŠ, Obrancov mieru 1, Dubnica nad Váhom