Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Učiteľ

Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť

Webinár - Zoznam zapojených škôl

Zoznam škôl, ktoré sa zúčastnili webinára dňa 14. novembra 2018 (zoradené abecedne, podľa mesta školy):

# Škola Učiteľ JA Firma / JA PvCR
1 Banská Bystrica, SOŠ, Pod Bánošom 80 Soňa Jonaštíková JA Firma
2 Banská Štiavnica, SOŠ služieb a lesníctva, Kolpašská 9 Renáta Krištoffová JA Firma
3 Banská Štiavnica, SOŠ služieb a lesníctva, Kolpašská 9 Renáta Krištoffová JA PvCR I
4 Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Erika Kurajdová JA PvCR I
5 Holíč, Hotelová akadémia, Námestie sv. Martina 5 Katarína Mičová JA Firma
6 Kežmarok, Hotelová akadémia Otta Brucknera, MUDr. Alexandra 29 Ľubomíra Pitoňáková JA PvCR I
7 Komárno, Stredná odborná škola obchodu a služieb - KeSZSZ, Budovateľská 32 Alena Bohošová JA PvCR I
8 Komárno, Stredná odborná škola obchodu a služieb - KeSZSZ, Budovateľská 32 Zuzana Varga Podleiszek JA Firma
9 Košice, Gymnázium, Opatovská cesta 7 Júlia Lukáčová JA Firma
10 Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Kvetoslava Danková JA Firma
11 Krupina, Stredná odborná škola obchodu a služieb, M. R. Štefánika 8 Mária Šumichrastová JA Firma
12 Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Lýdia Cziriová JA Firma
13 Levice, Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Fr. Hečku 25 Monika Ivanovová JA Firma
14 Liptovský Mikuláš, SOŠ polytechnická, Demänovská cesta 669 Marianna Halušková JA PvCR I
15 Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Dagmar Stančíková JA PvCR I
16 Michalovce, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4 Martina Čižmárová JA PvCR I
17 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 33 Ivona Korčušková JA Firma
18 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 33 Erika Šušková JA Firma
19 Námestovo, Súkromná Spojená škola EDUCO, Slanická osada 2178 Anna Chorvátová JA PvCR I
20 Nitra, SSOŠ Animus, Levická cesta 40 Edita Červenková JA Firma
21 Nová Baňa, SOŠ obchodu a služieb, Osvety č. 17 Erika Struhárová JA PvCR I
22 Nové Zámky, Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3 Eleonóra Benková JA PvCR I
23 Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Monika Mašlonková JA PvCR I
24 Prešov, SOŠ podnikania, Masarykova 24 Miroslav Vrabeľ JA Firma
25 Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 5 Jana Mlynárová JA Firma
26 Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 23 Anna Buchlaková JA Firma
27 Spišská Nová Ves, Hotelová akadémia, Radničné námestie 1 Zuzana Sarnová JA PvCR I
28 Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 Jana Drábová JA Firma
29 Tisovec, SOŠ, Jesenskeho 903 Iveta Ganajová JA Firma, JA PvCR I
30 Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Erika Senková JA Firma
31 Tvrdošín, Spojená škola, Medvedzie 1 Jana Dreveňáková JA Firma
32 Tvrdošín, Spojená škola, Medvedzie 1 Eva Šurinová JA PvCR I
33 Veľký Krtíš, Gymnázium A.H. Škultétyho, Školská 21 Miroslava Čopová JA PvCR I
34 Zvolen, Stredná odborná škola technická, J.Švermu 1 Valentína Kaljužna JA Firma
35 Žilina, Stredná odborná škola dopravná, Rosinská cesta 2 Jana Kostolná JA Firma
36 Žilina, Stredná odborná škola dopravná, Rosinská cesta 2 Jana Kostolná JA PvCR I
37 Žilina, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82 Miroslava Mičurová JA PvCR I