Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Učiteľ

Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť

Mini Innovation Camp - prihlásení študenti

Prihlásení študenti - zoradení abecedne podľa mesta školy:

# Škola Študent
1 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Samuel Šlesar
2 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Michal Stratený
3 Košice, Gymnázium, Poštová 9 Miriam Magočiová
4 Košice, Gymnázium, Poštová 9 Lea Žolnová
5 Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Sofia Krajcárová
6 Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Roland Drenko
7 Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Sandra Sotáková
8 Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Patrik Klajber
9 Košice, Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37 Viktória Liptáková
10 Košice, Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37 Zuzana Lukáčová
11 Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Emma Mincová
12 Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Veronika Matulová
13 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 33 Natália Hucíková
14 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 33 Stanislava Košútová
15 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Bohuš Tažik
16 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 David Galovič
17 Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.auguta 4812 Ľuboslava Valeková
18 Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.auguta 4812 Radoslava Mačičáková
19 Prešov, Evanjelická spojená škola, org. zložka Evanjelické kolegiálne gymnázium, Námestie legionárov 3 Pavlína Hanzová
20 Prešov, Evanjelická spojená škola, org. zložka Evanjelické kolegiálne gymnázium, Námestie legionárov 3 Vanesa Bujková
21 Spišská Nová Ves, SOŠ ekonomická, Stojan 1 Jakub Raczek
22 Spišská Nová Ves, SOŠ ekonomická, Stojan 1 Lucia Slamená
23 Žilina, Stredná odborná škola dopravná, Rosinská cesta 2 Katarína Cerchlanová
24 Žilina, Stredná odborná škola dopravná, Rosinská cesta 2 Timotej Pustaj

Náhradníci - zoradení podľa času obdržania prihlášky:

# Škola Študent
1 Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Diana Lešková
2 Poprad, Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 828 Patrik Budzák
3 Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Veronika Balážová
4 Košice, Gymnázium, Poštová 9 Michal Voronič
5 Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.auguta 4812 Damián Duda
6 Prešov, Evanjelická spojená škola, org. zložka Evanjelické kolegiálne gymnázium, Námestie legionárov 3 Lenka Vaverková
7 Košice, Gymnázium, Šrobárova 1 Maximilián Tóth
8 Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Daniel Jakubko
9 Spišská Nová Ves, SOŠ ekonomická, Stojan 1 Monika Hurajtová
10 Košice, Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37 Lenka Batová
11 Námestovo, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hattalova 33 Kristína Madziarová
12 Žilina, Stredná odborná škola dopravná, Rosinská cesta 2 Adriana Pagáčová