Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Učiteľ

Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť

Mini Innovation Camp - prihlásení študenti

zoradení podľa času obdržania prihlášky (aktualizované 19.2.2020 o 08:00):

Škola Študent Učiteľ
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Kristína Kapustová Lenka Mikolajová
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Adam Kubiš Lenka Mikolajová
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Sarah Karašinská Tomáš Bačo
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Teréria Guttenová Tomáš Bačo
Banská Bystrica, Stredná odborná škola, Pod Bánošom Valeriia Tertyshnik Soňa Jonaštíková
Banská Bystrica, Stredná odborná škola, Pod Bánošom Ivana Regulyová Soňa Jonaštíková
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 993/16 Filip Kubica Mariana Veličová
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 993/16 Dominik Daniel Mariana Veličová
Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Ivana  Urbániková Iveta Aschenbrierová
Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Dominik Trnka Iveta Aschenbrierová
Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Jakub Hudec Iveta Aschenbrierová
Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Eva Pančíková Erika Kurajdová
Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Silvia Kováčiková Erika Kurajdová
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Sabina Némethová Mária Hauliková
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Sára Caroline Kurecová Mária Hauliková
Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Štefanika 19 Ema Schovancová Dana Bednárová
Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Štefanika 19 Anna Hroboňová Dana Bednárová
Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Silvia Anna Roháčiková Danica Tokarčíková
Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Mária Sitárová Danica Tokarčíková
Prievidza, Obchodná akadémia, F. Madvu 2 Eva Vašková Marcela Tišťanová
Prievidza, Obchodná akadémia, F. Madvu 2 Daniela Ostrolucká Marcela Tišťanová
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 David Javor Jana Mlynárová
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Mária Bernadett Lanczová Jana Mlynárová
Zvolen, Stredná odborná škola technická, J.Švermu 1 Marián Tancoš Valentína Kaljužna
Zvolen, Stredná odborná škola technická, J.Švermu 1 Peter Dudáš Valentína Kaljužna
Zvolen, Stredná odborná škola technická, J.Švermu 1 Richard Žilka Valentína Kaljužna
Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 911/94 Vojtech Tóth Renáta Trnovcová
Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 911/94 Štefan Ondriska Renáta Trnovcová
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Vanda Funtíková Emília Korenčiaková
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Dominika Sviečková Emília Korenčiaková

Náhradníci:

Škola Študent Učiteľ
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Simona Úradníková Lenka Mikolajová
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Adriana Kočišková Tomáš Bačo
Banská Bystrica, Stredná odborná škola, Pod Bánošom Yarina Varakina Soňa Jonaštíková
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 993/16 Jakub Hanzalík Mariana Veličová
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Karin Jenesová Mária Hauliková
Martin, Evanjelické gymnázium, M. R. Štefanika 19 Jakub Morgoš Dana Bednárová
Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Timea Staníková Danica Tokarčíková
Prievidza, Obchodná akadémia Prievidza, F. Madvu 2 Diana Bonišová Marcela Tišťanová
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Ivona Krajčiová Emília Korenčiaková
Sereď, Obchodná akadémia Sabina Pivovarčiová Jana Mlynárová
Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná Adam Sumega Renáta Trnovcová
Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Vladimíra Čunderlíková Erika Kurajdová