Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Učiteľ

Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť

TOP 10 tímov

TOP 10 tímov postupujúcich do národného finále súťaže v projekte SIR s menným zoznam študentov:

(zoradené abecedne podľa názvu tímu)

Zoznam študentov:

Tím Študent Škola
ÁNO Viktória Jedličková Stredná odborná škola, Námestie sv. Martina 5, Holíč
ÁNO Kristína Provazníková Stredná odborná škola, Námestie sv. Martina 5, Holíč
Babiky Eva Fučíková Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20, Bratislava
Babiky Viktória Gallíková Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20, Bratislava
Babiky Simona Szombatiová Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20, Bratislava
Fatcorn Patrik Budzák Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23, Poprad
Fatcorn Dominika Liptáková Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23, Poprad
INTECH1 Peter Očovský Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1, Zvolen
INTECH1 Marek Petržel Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1, Zvolen
INTECH1 Lukáš Valentík Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1, Zvolen
Khetano Drom Veronika Balážová Obchodná akadémia, Bernolákova 2, Martin
Khetano Drom Vanesa Ilgová Obchodná akadémia, Bernolákova 2, Martin
Khetano Drom Tomáš Zavarský Obchodná akadémia, Bernolákova 2, Martin
LK&PS Patrik Kmeťo Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra
LK&PS Lenka Kocková Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra
LK&PS Samuel Slezák Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra
LK&PS Katarína Tanciková Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra
LogoR Michal Jarčuška Gymnázium, Trebišovská 12, Košice
LogoR Radka Morochovičová Gymnázium, Trebišovská 12, Košice
LogoR Sofia Rafaelová Gymnázium, Trebišovská 12, Košice
Matrik Mário Kollár SOŠ obchodu a služieb Samuela Jurkoviča, Sklenárova 1, Bratislava
Matrik Patrik Takács SOŠ obchodu a služieb Samuela Jurkoviča, Sklenárova 1, Bratislava
McStrong Matúš Bagala Obchodná akadémia, Ul. Kalmána Kittenbergera 2, Levice
McStrong Adam Králik Obchodná akadémia, Ul. Kalmána Kittenbergera 2, Levice
YOUNG PEOPLE Barbara Bujdáková SOŠ hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky
YOUNG PEOPLE Viktória Čierniková SOŠ hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky

Zoznam učiteľov:

Tím Učiteľ Škola
ÁNO Petra Liščáková Stredná odborná škola, Námestie sv. Martina 5, Holíč
Babiky Magdaléna Hessková Stredná odborná škola podnikania, Strečnianska 20, Bratislava
Fatcorn Anna Schaleková Stredná priemyselná škola techniky a dizajnu, Mnoheľova 23, Poprad
INTECH1 Valentína Kaljužna Stredná odborná škola technická, J. Švermu 1, Zvolen
Khetano Drom Danica Tokarčíková Obchodná akadémia, Bernolákova 2, Martin
LK&PS Eva Bellová Obchodná akadémia, Bolečkova 2, Nitra
LogoR Marika Kovařiková Gymnázium, Trebišovská 12, Košice
Matrik Ľuba Köböl SOŠ obchodu a služieb Samuela Jurkoviča, Sklenárova 1, Bratislava
McStrong Mária Haulíková Obchodná akadémia, Ul. Kalmána Kittenbergera 2, Levice
YOUNG PEOPLE Jana Šipekyová SOŠ hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky